Χάρμα οφθαλμών και… 5-0

thr-if3Πραγματοποιώντας πάρα πολύ καλή εμφάνιση στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα και ειδικά στο τελευταίο 20λεπτο, ο Θρίαμβος κατάφερε την πιο ευρεία σε έκταση νίκη του στο φετινό πρωτάθλημα νικώντας το αξιόμαχο σύνολο του Εθνικού Αστέρα με το εντυπωσιακό 5-0. Κανένας από τους παίχτες που αγωνίστηκαν δεν έμεινε πίσω σε απόδοση και φιλότιμο καταφέρνοντας να ικανοποιήσουν τους λιγοστούς φιλάθλους που στο τέλος τους ευχαρίστησαν θερμά με το χειροκρότημα τους  για την προσπάθεια που κατέβαλαν και στα 90 λεπτά του αγώνα. Μετά την νίκη αυτή και σε σύνολο 7 αγώνων, ο Θρίαμβος πλασαρίστηκε στην τέταρτη θέση της βαθμολογίας με 13 βαθμούς έχοντας την καλύτερη επίθεση της κατηγορίας με 14 τέρματα (μέσος όρος 2 γκολ ανά αγώνα). Ημίχρονο 1-0. Τα τέρματα από 2 οι Νικολά και Παππάς και 1 ο Χατζηαθαναήλ.

ΟΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ! ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.